Adana Senetle Peşinatsız Araba Satan Galeriler

Araba almak isteyen kişiler genellikle bankalardan kredi çekmeyi deniyorlar fakat kredi notları ve banka sicillerinden dolayı kredi alamıyorlar.

Peşinatsız taksit yöntemi ile araç satın almak isteyen kişiler için kredi notu ve banka siciline bakmadan araba veren galerileri listeleyeceğiz. Adana’nın Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde peşinatsız senetle araç satan galeriler bulunmaktadır. Peşinatsız senetle araba sahibi olmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır; Senetle araba satın aldığınız zaman taksitlerinizi düzenli ödemeniz ve taksit ödemelerinizin faturalarını atmamanız gerekmektedir aksi taktirde size sıkıntı çıkabilir. Araç satın alma işlemleri sırasında galerinin en yakınındaki noter müdürlüğüne gidip işlemleri orada yapmanız gerekmektedir. Arabanın satışı sizin adınıza yapılacaktır ve aracın üzerine rehin konulacaktır. Taksitleriniz bittiği zaman aracın üzerinde bulunan rehin kalkacaktır.

 

Wowwo 

Adana ilinde herhangi bir Wowwo Showroom bulunmamaktadır. Adana’ya yakın olarak Antalya ve Kayseri’de Wowwo Şubeleri bulunmaktadır. Köklü bir galeri olan Wowwo % 35 peşinat ve 36 ay taksit yöntemi ile araç satışı yapan köklü bir firmadır. Wowwo Gaziantep Şubesi yakında faaliyete girecektir. Peşinatsız senet ve taksit yöntemi ile araç satın almak isteyen kişiler Gaziantep, Antalya  ve Kayseri şubelerini ziyaret edebilirler.

Kayseri Wowwo Şubesi ;

Adres: Yıldızevler Mah. Anadolu Oto Galericiler Sitesi 4 Sk. No: 1 Kocasinan Kayseri

Tel: 0212 709 8181

İnternet Sitesi : www.wowwo.com

Antalya Wowwo Şubesi ;

Adres: Yenigün mah. Mevlana cad. No:54BA Kapı No:5 Antalya

Tel: 0212 709 8181

İnternet Sitesi : www.wowwo.com

 

 Bir Arabam Adana

Bir Arabam galerisi 50’den fazla il 100’den fazla galerisiyle büyük bir galeridir. Peşinatsız senetle satış yapan seçkin galerilerden birisi olduğunu söylemeden geçemeyiz. Tercih edebileceğiniz en güvenilir ve iyi galerilerden birisidir. Orta ve Dar gelirli kişileri araba sahibi yapıyorlar. Peşinat ödemeden araba sahibi olabiliyorsunuz. Faiz ve farklı farklar ödemeden araç sahibi olabilirsiniz. Esnek taksit yöntemleri ile aracı çok rahat bir şekilde bütçenizi yormadan satın alabilirsiniz. Taksitlerinizi tamamen kendiniz ayarlayacaksınız.

İlginizi Çekebilir :  Burdur Senetle Araba Peşinatsız Oto

Seyhan Şube

Adres: Cemalpaşa Mah. Atatürk Cad. No:86 Adana

Tel: 0322 502 14 94

Yüreğir Şube

Adres: Dadaloğlu Mah. Kozan Cad. No: 374 Yüreğir /Adana

Tel: 0212 622 14 65

 

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir